Personal didactic

COMISIA ÎNVĂŢĂTORILOR

– VERDES GABRIELA – profesor învăţământ primar
– AFRASINEI ANCA – profesor învăţământ primar
– BLIANCA LAVINIA – profesor învăţământ primar
– VIDA DANIELA – profesor învăţământ primar
– STANICOAIA ANDREEA – profesor învăţământ primar
– DIRSTAR ILEANA – profesor învăţământ primar
– VARZARU MARIANA – profesor învăţământ primar
– POPOAIA MADALINA – profesor învăţământ primar
– CHICUS GEORGETA – profesor învăţământ primar
– MARES DENISA – profesor învăţământ primar
– SIULEA MADALINA – profesor învăţământ primar
– BARTHA MARTA – profesor învăţământ primar
– CRISTEA LIANA – profesor învăţământ primar
– CIOBANU DOINA – profesor învăţământ primar
– MOLDOVEANU CARLA IOANA – profesor învăţământ primar
– BURCEA CRISTINA – profesor învăţământ primar
– RUS DOINA – profesor învăţământ primar
– VASILE MIHAELA – profesor învăţământ primar
– TOHANEAN ANCA – profesor învăţământ primar
– EREMIA MARIANA – profesor învăţământ primar
– ARMASELU IOANA – profesor învăţământ primar
– ORASEANU ANA MARIA – profesor învăţământ primar
– BULIGA DORINA – profesor învăţământ primar

CATEDRA DE LIMBĂ ŞI COMUNICARE

– TROFIN MARA – profesor limba română
– COJANU DIANA – profesor limba română – responsabil comisie
– POPA-ROŞU ANCA – profesor limba engleza
– GYORGY CRISTINA – profesor limba engleză
– MARICA MANOLE ANDREEA – profesor limba engleză
– COLTEA ANDREEA – profesor limba germană

CATEDRA DE ŞTIINŢE

– PAUN DOINA – profesor matematică
– GHEORGHIŞOR RODICA – profesor matematică
– JURUBESCU MIHAELA – profesor matematică
– BOBIS LAURA – profesor chimie
– GEORGESCU CARMEN – profesor fizică – responsabil comisie
– SPANU TINCUTA – profesor biologie

CATEDRA OM ŞI SOCIETATE

– MARINESCU IOANA – profesor istorie – responsabil comisie
– CONSTANTINESCU LUMINITA – profesor educatie sociala
– TANASUICA DAN – profesor cultura civica
– TOTH SIMONA – profesor geografie
– BUCUR MARIANA – profesor religie
– AMARINE ALINA – profesor religie

CATEDRA DE ARTE ŞI TEHNOLOGII

– PARASCHIV LAURENŢIU – profesor ed. fizică – responsabil comisie
– VASILESCU CODRUTA – profesor ed. fizică
– DOBRE TEODORA – profesor ed. fizică
– GERU GEORGIANA – profesor ed. fizică
– VASILE SILVIA – profesor ed. tehnologică
– MARIAN ANDA – profesor ed. muzicală
– PAVEL ALINA – profesor ed. plastică
– UNGUREANU GEORGETA – profesor TIC

Didactic auxiliar

Poverlovici Cristina
Irimia Liliana
Cardos Annamaria
Canu Claudiu

Personal nedidactic

Bota Garofita
Carp Dumitru
Costea Melina
Haldan Valeria
Maruntelu Daniela Gabriela
Parteni Veta
Scortea Monica
Terzea Costel

Personal medical

Asistent medical David Alina

Lista functiilor si a veniturilor

Click pentru a vizualiza.

Lista-functiilor-si-a-veniturilor