Admitere Liceu 2017

 

NR.

CRT.

COLEGIUL LA CARE   AU FOST REPARTIZATI NR. ELEVI
1. Colegiul Național ” Andrei Șaguna ” Brașov 2
2. Colegiul Național „ Dr. Ioan Meșotă ” Brașov 2
3. Colegiul Național Unirea Brașov 2
4. Colegiul de Științe „ Grigore Antipa ” Brașov 2
5. Liceul „ Andrei Mureșanu ” Brașov 1
6. Colegiul „ Nicolae Titulescu ” Brașov 3
7. Colegiul „ Emil Racoviță ” Brașov 3
8. Colegiul Național Economic „ A. Bârseanu ” Brașov 3
9. Colegiul Tehnic „ Mircea Cristea ” Brașov 3
10. Colegiul Tehnic „ Maria Baiulescu ” Brașov 3
11. Colegiul Tehnic „ Transilvania ” Brașov 3
12. Liceul Vocational de Arte Plastice H.M.T Bv. 1
13. Liceul de Muzica T.Ciortea Bv. 1
14. Colegiul National Militar Breaza 1
15 Școala profesională – Colegiul Tehnic de Transporturi CF   Brașov 1
               TOTAL : 31

Admitere Liceu 2016

NR.

CRT.

COLEGIUL LA CARE   A FOST REPARTIZAT NR. ELEVI
1. Colegiul Național ” Andrei Șaguna ” Brașov 3
2. Colegiul Național „ Dr. Ioan Meșotă ” Brașov 4
3. Colegiul Național de Informatică “ Grigore Moisil ” Brașov 1
4. Colegiul Național Unirea Brașov 1
5. Colegiul de Științe „ Grigore Antipa ” Brașov 2
6. Liceul Tehnologic Silvic „ Dr.N.Rucareanu ” Brașov 4
7. Colegiul „ Nicolae Titulescu ” Brașov 3
8. Colegiul „ Emil Racoviță ” Brașov 4
9. Colegiul Național Economic „ A. Bârseanu ” Brașov 10
10. Colegiul Tehnic „ Mircea Cristea ” Brașov 2
11. Colegiul Tehnic „ Maria Baiulescu ” Brașov 4
12. Colegiul Tehnic „ Transilvania ” Brașov 3
13. Școala profesională – Colegiul Tehnic „ Transilvania ”   Brașov 1
               TOTAL : 42

Admitere Liceu 2014

 

LICEUL LA CARE A FOST REPARTIZAT NR. ELEVI
C. N. „ANDREI SAGUNA” 4
C. N. „DR.IOAN MESOTA” 10
C.N. INFORMATICA”GRIGORE MOISIL” 5
C. N. „UNIREA” 5
COLEGIUL DE STIINTE „GRIGORE ANTIPA” 3
COLEGIUL DE STIINTE ALE NATURII „EMIL RACOVITA” 3
C. N. ECONOMIC „ANDREI BARSEANU” 2
COLEGIUL „NICOLAE TITULESCU” 4
COL.TEHNIC „MARIA BAIULESCU” 4
COL.TEHNIC „MIRCEA CRISTEA” 2
COL. TEHNIC „TRANSILVANIA” 2
COL. TEHNOLOGIC SILVIC 1
COL. TEHNIC “R. RADULET’ 1

 

Admitere Liceu 2013

 

LICEUL LA CARE A FOST REPARTIZAT NR. ELEVI
C. N. „ANDREI SAGUNA” 3
C. N. „DR.IOAN MESOTA” 2
LICEUL TEORETIC „ANDREI MURESANU” 3
C. N. INFORMATICA „GRIGORE MOISIL” 1
C. N. „UNIREA” 3
COLEGIUL DE STIINTE „GRIGORE ANTIPA” 3
COLEGIUL DE STIINTE ALE NATURII „EMIL RACOVITA” 3
C. N. ECONOMIC „ANDREI BARSEANU” 4
COLEGIUL „NICOLAE TITULESCU” 7
COL.TEHNIC „MARIA BAIULESCU” 4
COL.TEHNIC „MIRCEA CRISTEA” 2
COL. TEHNIC „TRANSILVANIA” 1
COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV 3
COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA”TARA BARSEI” PREJMER 1
LICEUL DE ARTE PLASTICE ”H.M.TEUTSCH” Brasov 1